Hakkımızda

Adana’da Avukat Sevde Yiğiter ve Avukat Burcu Çoban tarafından kurulan S&B Hukuk ve Danışmanlık Bürosu , geniş çerçevede hizmet veren, en verimli, en tasarruflu ve en hızlı yolla çözüme kavuşmayı hedefleyen uzmanlaşmış avukat kadrosuyla organize olmuştur.

Farklı dallarda uzmanlaşan bir avukat kadrosu ile güçlü bir müvekkil ağına hitap eder. İhtiyaçları takip eden, çözüm üretmenin yanı sıra hukuki ihtilafları doğmadan bertaraf etmeyi amaçlayan ve kalitede sürekliliği misyon edinmiş Adana'da kurulmuş bir hukuk bürosudur. Adana ve çevre illerde avukatlık ve danışmanlık hizmeti veren hukuk büromuz boşanma, ceza, , tazminat, tüketici, icra, miras, gayrimenkul, ticaret, şirketler gibi konularda uzmanlaşmış avukatları ile hizmet vermektedir.

Hukuki sorunları çözerken temel ilkesi şeffaflık ve güven olan S&B Hukuk ve Danışmanlık Bürosu avukatları bu sebep ile müvekkilleriyle doğrudan iletişim kurar ve takım çalışması ile hızlı, en güvenli yoldan sizleri sonuca ulaştırmayı hedefler.

Adana'daki hukuk büromuzda bulunan avukatlarımız boşanma avukatı, ceza avukatı, iş hukuku avukatı, tazminat avukatı, icra avukatı, tüketici avukatı, aile avukatı, miras avukatı ve icra takibi ekibi şeklinde uzmanlaşmış olup uzman oldukları alanlarda en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

 

Vizyonumuz:

Adil yargılamaya katkı sağlayacak, yeni fikirlere ve çözümlere öncü yaklaşımla Adana ve çevre illerdeki tüm müvekkillerimize en yüksek kalitede avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunarak, kendilerini güven içinde hissettikleri bir hukuki destek sağlamak.

 

Misyonumuz:

Müvekkillerimizi karşılaştıkları hukuki problemleri çözüme kavuştururken, aynı zamanda hukuki ihtilaflar henüz doğmadan onları koruyan bir avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamak.